Главная » Детки » Шкільна форма оптом в Україні: висока якість, низькі ціни

Шкільна форма оптом в Україні: висока якість, низькі ціни

Хочете заощадити гроші при покупці учнівської одязі? Зробіть запит в Google: «Шкільна форма опт Україна». Серед пропозицій ви знайдете і вироби під маркою TIMBO. Це вітчизняний виробник, вже не один рік займається виготовленням одягу для дітей і мам. Шукаючи своїм малюкам обновку, мами не повинні забувати про себе. Тим більше, що інтернет-магазин TIMBO надає знижки на замовлення, що перевищують суму 5000 грн. або містять більше 5 одиниць товарів.

 

На сайті вартість вказана за одиницю виробу за роздрібними цінами. Варто тільки купити дитині політиці, блузочку, вололазку, спідницю, а собі кардиган, як ціни перетворюються в оптові. Приємне зміна. Варто обов’язково перерахувати суму замовлення, адже якщо загальне замовлення перевищить 5000 грн, то оптові ціни ще більше знижуються. Знижка від оптової ціни при замовленні більше ніж на 5000 грн — 3%, якщо купили товарів на 10 000 грн, то знижка збільшується до 10%, понад 20 000 грн — 10%.

Оптовий продаж шкільної форми вигідно батькам і постачальникам

Оптовий продаж шкільної форми виробником вигідна, звичайно ж, підприємцям. Закуповуючи товар за зниженою вартістю, і додаючи невелику націнку, можна реалізувати одяг з прибутком для себе. З приватними підприємцями і юридичними особами інтернет-магазин TIMBO працює із задоволенням.

Юридичним особам та підприємцям:

  • кілька варіантів оплати: готівковий і безготівковий розрахунок;
  • надаються всі документи на товар;
  • полягають довгострокові договори;
  • товар відправляється будь-яким перевізником.

Зусилля приватних підприємців високо цінують покупці. Адже вони доставляють товар туди, де немає супермаркетів або великим торговим представництвам невигідно працювати через малонаселеності району. Купуючи дешевше і продаючи дорожче, підприємці доставляють потрібний товар споживачам, і забезпечують себе і свої сім’ї засобами для існування.

Інтернет-магазин TIMBO пропонує заповзятливим особистостям або просто активним батькам таку форму заробітку як дропшіппінг. Простіше можна сказати: «Послуги посередника — оплачуються».

Необхідно:

  • повідомити менеджеру свої контактні дані;
  • узгодити обсяг і місце призначення посилки;
  • внести фіксовану суму передоплати;
  • після того, як одержувач посилки оплачує замовлення — посереднику виплачуються комісійні і повертається сума передоплати.

Шкільна форма оптом від виробника в Україні

Придбати шкільну форму оптом від виробника в Україні вигідно також і батькам. На сьогоднішній день однаковий одяг для всіх учнів в класі — це вимога адміністрації навчального закладу. У класі 20-30 дітей — а це вже великий опт. Незрівнянне зручність вибору товарів в інтернет-магазині — це можливість в будь-який час доби зайти на сайт і необмежений час вивчати товари.

Як правило, батьківський комітет спільно з класним керівником розробляють основні концепції шкільної форми. Батьки мають можливість, лавіруючи серед цих вимог, одягнути свою дитину відповідно до свого смаку. Наприклад, вибрати не сувору блузку, а з гіпюрової вставкою; НЕ пряму спідницю, а розкльошені. Тим більше, що асортимент інтернет-магазину TIMBO постійно розширюється.

А что Вы думаете?